Bulgaaria kinnisvara

Varna kinnisvara

Bulgaaria kinnisvara Varna piirkonnas

 

Mõnedki eestlased on omale Bulgaariasse Varna kanti kinnisvara soetanud. Põhjusteks öeldakse odavad hinnad ja klimaatiliselt parem suvi kui Eestis.

Sellegi poolest peab tunnistama, et antud lehe tegijatele on siia korteri või majakese soetamine eestlaste poolt suhteliselt arusaamatu, pehmelt öeldes. Hinnad on küll odavad (vähemalt kui õigest kohast osta), aga kõige muuga on nagu ta on..

Ostes endale siia puhkusekorteri, siis enam-vähem kindla peale saad selles hea ilmaga puhkust nautida ainult juulis ja augustis. Aga ka sel ajal ei ole mingi ime kui siin nädal otsa järjest vihma sajab ja äikesetormid märatsevad.

Kogu ülejäänud aja aastast seisab see investeering aga jõude, ainult kopitab ja laguneb natuke, sest välja üürida (normaalse tasuvusega) ei ole seda väljaspool üürikest turismihooaega kellelegi.

 

Bulgaariasse kinnisvara ostmine selle mõttega, et siia elama tulla, on samuti äärmiselt kaheldava väärtusega idee.

Jah, elamine on siin suhteliselt odav (samas palju kallim kui Türgis), aga sügisest kevadeni on siin ilm samamoodi külm, hall ja tatine nagu Eestis.

Lisaks ei saa Bulgaaria puhul üle ega ümber kuritegevusest. Bulgaarlastest taskuvargad on oma osavuse poolest tuntud kogu Euroopas, neid peetakse selles vallas konkurentsitult parimateks.

Ja ei maksa arvata, et need osavnäpud ainult välismaal “töötavad”. Kõikides Bulgaaria kuurordipiirkondades on välismaalastelt varastamine sisuliselt tööstusharu, nagu Hispaaniaski. Kõik see toimib ülimalt korrumpeerunud kohaliku politsei vaikival nõusolekul.

 

 

Sellele, kel 2022 aastal mõni kopikas niisama seisab ja puhkusekorter (mis sel ajal kui ennast kohapeal pole ka korralikku üüritulu toodaks) kusagil popis kuurordis mõttes mõlgub, soovitaks tõsiselt kaaluda hoopis Türgi Alanya piirkonna kinnisvara.

 

Kui aga oled asja mitu korda korralikult ja kainelt läbi mõelnud ning ka peale seda oled veendunud, et just Bulgaaria ja Varna kant on sulle parim koht kinnisvara soetamiseks, siis mis seal ikka. Kui läheb vaja korraliku ja usaldusväärse kinnisvarabüroo kontakti, siis võta ühendust alloleval mailiaadressil.